با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

توصیه های ایمنی قبل از سفر

توصیه های ایمنی قبل از سفر

توصیه های ایمنی قبل از سفر

    نشان ندادن پول در مجامع عمومی و مکان های پر جمعیت، اجتناب از رفت و آمد به تنهایی در شب و یا در مکانهای خلوت یا مشکوک، خودداری از سوار شدن در اتومبیل های غیر از خودرو های نقلیه عمومی، مراقبت از مدارک، پول و اشیاء پر ارزش و . ..


 

توصیه های ایمنی قبل از سفر :

    عموما در هنگام ورود به کشور ارمنستان ، افراد ناشناس و بعضا ایرانی با عناوین مختلف از جمله مترجم ، راهنما و ... به شما مراجعه نموده و پیشنهاد مساعدت به شما را دارند؛ توصیه می گردد به آنها اعتماد ننموده و حتی هدف از مسافرت خود را نیز به ایشان بازگو ننمائید و همیشه سعی کنید که با افراد و موسسات معتبر که از قبل در مورد آنها تحقیق کرده و اطلاعات کافی کسب نموده اید در ارتباط باشد.

    اگر قصد سرمایه گذاری در کشور ارمنستان را دارید توصیه میشود جهت جلوگیری از ضرر و زیان و از بین رفتن حقوق خود قبل ازهر گونه اقدامی با نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مشورت نموده و امور تجاری خود را از طریق مراجع رسمی پیگیری نمائید. همچنین می توانید از مشاورین ما که در کشور ارمنستان مستقر می باشند کمک بگیرید.

    با توجه به آگاهی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان به قوانین و مقررات ارمنستان، در صورت بروز هرگونه مشکل تجاری با اتباع یا مقامات محلی می توانید از راهنمائی و مساعدت آن نمایندگی ها استفاده نمائید.

    با توجه به افزایش کلاهبرداری های اینترنتی از طریق ارسال پست الکترونیکی با استفاده از نام شرکتهای شناخته شده، به اتباع ایران توصیه میگردد از پاسخ گوئی به پست های الکترونیکی جعلی که شما را برنده جایزه کلانی معرفی نموده و جهت دریافت جایزه از شما درخواست ارسال مبلغی جزئی برای حواله آن یا حتی برای مسافرت به کشور خاصی دعوت می کنند خودداری نمایید .

    از آوردن هر گونه همراه داشتن داروی مسکن (از جمله شربت و قرصهای کدئین دار) و داروهای اعصاب بدون نسخه جدا خودداری کنید. اینگونه داروها در کشور ارمنستان جزء مواد مخدر محسوب میگردد و درصورت به همراه داشتن آن ضمن ارائه نسخه پزشک معالج، این مسأله حتماً می بایست درگمرک ارمنستان آنرا بصورت کتبی اظهار نموده و مجوز دریافت نمائید. در اینباره خیلی حساس باشید.

    در صورت محکومیت به مجازات های پیش بینی شده برای قاچاق مواد مخدر، لازم است دو سوم محکومیت و درشرایط خاص یک دوم مدت مذکور در این کشور گذرانده شود. قوانین مربوط به مواد مخدر بسیار سخت گیرانه و شدید و متعاقب با محکومیت های طولانی است. جهت محکومین غیر مواد مخدر میتوان تقاضای عفو کرد ولی برای محکومین مواد مخدر تقاضای عفو غیر ممکن می باشد.

    برای رانندگی در این کشور می باید گواهینامه ملی آن یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) در اختیار داشته باشید. (I D P) یک مجوز بین المللی برای رانندگی است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون نیاز به گذراندن دوره های آموزش رانندگی یا شرکت در امتحانات راهنمایی و رانندگی در بیش از 160 کشور جهان رانندگی نمایند، مضاف بر اینکه این مجوز به عنوان یک سند معتبر بین المللی، می تواند تعیین و تأیید کننده هویت دارنده آن به شمار آید. اضافه می نماید متقاضیان این نوع گواهینامه می توانند در داخل کشور با مراجعه به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معاونت راهنمایی و رانندگی و با ارائه گواهینامه ایرانی معتبر خود، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. (مدارک لازم جهت دریافت گواهینامه بین المللی) - مدارک مورد نیاز و شرایط اخذ گواهی نامه بین المللی

    قوانین راهنمایی رانندگی ارمنستان کمی با ایران متفاوت است.گردش به راست عموما آزاد نیست . گردش به چپ نیز مطابق با رعایت حق تقدم عبور و چراغ راهنمایی سبز انجام می گردد. اگر با اتومبیل به ارمنستان می آئید حتما گواهینامه بین المللی معتبر همراه داشته باشید .جریمه های راهنمایی رانندگی در ارمنستان سنگین است .

    عموما در کشورها عکس برداری از مناطق دولتی، نظامی، امنیتی و در برخی از موارد اماکن مذهبی و فرهنگی، ممنوع بوده و منجر به بازدداشت و پرداخت جریمه خواهد گردید، بنابراین لازم است پیش از عکس برداری از اماکن قبلا با مسئولین امنیتی آن اماکن هماهنگی نموده و از آنها اجازه بگیرید. از عکاسی از مراکز خرید، افراد، مراکز نظامی یا محل هایی که با تابلو عکاسی ممنوع مشخص گردیده خودداری نمائید .

    چنانچه در این کشور دچار حوادثی مثل سرقت پول یا مدارک مسافرتی شدید، ضروری است قبل از هر کار موضوع را به اطلاع پلیس محل برسانید و گزارش پلیس را در این رابطه دریافت نمائید. بدیهی است گزارش رسمی پلیس، به شما امکان خواهد داد موضوع را در نهاد های مربوطه به نحو موثرتری پیگیری نمائید.


 

مطالب مرتبط :

ثبت شرکت در ارمنستان

هزینه ثبت شرکت در ارمنستان

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

اقامت در ارمنستان

رفتن به ارمنستان با اتوبوس - سفر زمینی بلیط اتوبوس ارمنستان


کلید واژه ها :

توصیه های ایمنی قبل از سفر ، سفر به ارمنستان ، کشور ارمنستان ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved