با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

ثبت شرکت ارمنستان

ثبت شرکت ارمنستان

 

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

ارمنستان کشور دوست و همسایه شمالی ایران است بنابراین دسترسی به این کشور هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان پذیر خواهد بود.
با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید براحتی از امکاناتی که بدلیل تحریم ها در ایران بوجود آمده است رهایی یابید یکی از این امکانات امکان گشایش حساب بانکی شخصی و شرکتی و دریافت مستر کارت و ویزا کارت میباشد.
مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان 2 روز کاری است که مدت زمان آن از ثبت شرکت و یا موسسه در ایران بسیار کمتر است.
با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید بدون محدودیت برای خود و اعضاء خانواده تان اقامت دریافت نمایید.
از مزایای اخذ اقامت کشور ارمنستان ،علاوه بر،برخورداری از حقوق شهروندی،دریافت ویزای کشورهای آمریکا و کانادا آسان تر خواهد بود.
با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید ملک،آپارتمان ،خودرو و یا هر چیز دیگر را به نام خود خریداری نمایید.
لازم به توضیح است هزینه های زندگی در کشور ارمنستان بسیار پایین تر از ایران است.
مزیت اصلی دیگر ثبت شرکت در ارمنستان ،حضور مستقیم شما در کنار وکلای ما در ایروان در تمام مراحل ثبت در کشور ارمنستان خواهد بود.
و صدها مورد دیگر که در روند حضور شما در ارمنستان با آن آشنا خواهید شد.
ویژگی منحصر به فرد ما حضور وکلای برجسته حقوق بین الملل در تهران و ایروان است.

اقامت از طریق ثبت شرکت ( بهترین و کوتاه ترین راه )

کسانی که در ارمنستان شرکت ثبت کنند ( تا پایان سال 1392 فقط و فقط 1000 دلار آمریکا ) می توانند پس از 24 روز کاری از اداره پلیس این کشور اقامت موقت یک ساله دریافت کنند ( با هزینه جداگانه 250 دلار برای هر نفر که باید مستقیم برای اداره پلیس واریز شود + حدود 20 دلار نیز برای آرمایشات ایدز و هپاتیت هر نفر که باید به بیمارستان پرداخت شود . البته باید دقت کنید که اداره پلیس ارمنستان از مجموعه ما جداست و ما به صورت کامل کار شما را انجام می دهیم و پاسخ آن ها با تصمیم خود آن ها است ! آن ها برای وضع قوانین جدید و... از ما و از هیچ فرد یا شرکت دیگری اجازه نمی گیرند) و در صورت صحت دفاتر مالیاتی و عدم سوء رفتار یا سابقه در مدت سال اول موفق به دریافت کارت اقامت یک ساله جدید خواهند شد . پس از دو سال استفاده از اقامت یک ساله دولت ارمنستان به شما اقامت 5 ساله خواهد داد که به هیچ عنوان به معنی پاسپورت ارمنی یا ارمنی شدن و یا تابعیت دوم اخذ کردن شما نیست !

اما ممکن است به شما در این زمان اجازه اقدام برای اخذ پاسپورت بدهند که 100% بستگی به قوانین کشور ارمنستان در آن موقع و شرایط شما دارد و دولت ارمنستان در رد یا قبول هر پیشنهادی مستقل از هر شرکت یا فرد یا گروهی عمل خواهد کرد !

اقامت پنج ساله به شما اجازه خواهد داد در کشور ارمنستان با آرامش کار کنید و هر 5 سال یک بار اقامت خود را تمدید کنید . می توانید به دفعات وارد و خارج خاک ارمنستان شوید و ویزا نگیرید . در ایران از شما عوارض خروج ار کشور نمی گیرند . بانک ها با شما مانند شهروندان ارمنی رفتار می کنند و حتی ممکن است بتوانید وام بگیرید . می توانید خانه بخرید و ... اما هیچ کشور ثالثی برای شما تابعیتی به جزء تابعیت ایرانی قایل نیست !


ویزای کشور ارمنستان

ارمنستان | ثبت شرکت ، اقامت و آشنایی با ارمنستان

چگونگی ثبت شرکت در ارمنستان

ادارات مالیات و تامین اجتماعی کشور ارمنستان

اداره ثبت شرکتهای ارمنستان

تاریخچه رشد مسیحیت در ارمنستان

ثبت شرکت سهامی خاص در ارمنستان

سینمای ارمنستان


ثبت شرکت ارمنستان ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان، ، ثبت شرکت در کرج , ثبت شرکت , ثبت شرکت در ارمنستان ، سرمایه گذاری در اروپا ، ثبت شرکت در ارمنستان ،ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت در انگلستان

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved