با ما تماس بگیرید :

تلفن با ثبت شرکت در اروپا

ارتباط از طریق واتساپ :

0046722963279

00447759255283

0097433890269

ارتباط از طریق ایمو :

0046704575650

0046722963279

 ارتباط از طریق تماس تلفنی و تلگرام :

00989033948290

راه های اخذ اقامت ارمنستان

راهکارهای اخذ اقامت ارمنستان ثبت شرکت در ارمنستان ، تحصیل در ارمنستان


راهکارهای اخذ اقامت ارمنستان ثبت شرکت در ارمنستان، تحصیل در ارمنستان و غیره راهکارهای اخذ اقامت ارمنستان ثبت شرکت در ارمنستان، تحصیل در ارمنستان و غیره

اخذ اقامت ارمنستان برای هر فرد از اعضای خانواده بصورت جداگانه صورت می گیرد و بر خلاف اکثر کشورها اگر قصد اقامت ارمنستان به همراه خانواده دارید باید برای خود و سایر اعضای خانواده تان بصورت جدا جدا اقدام به اخذ اقامت نمایید. اقامت ارمنستان برای مدت طولانی (بیش از 4 ماه) نیاز به دلیلی موجه خواهید داشت که دو مورد از رایج ترین شرایط برای اخذ موافقت اقامت سازمان مهاجرت ارمنستان، تحصیل در ارمنستان و ثبت شرکت در ارمنستان است.

اگر به عنوان دانشجو به ارمنستان خواهید آمد پس نگران اخذ اقامت ارمنستان نباشید چون به نحوی عاری از مشکل با اقامت شما در ارمنستان (برای طول مدت تحصیل) موافقت خواهد شد ولی اگر دانشجو نیستید باید زمینه ای را فراهم کنید تا اقامت شما را درارمنستان توجیه کند. اگر شما ایرانی ارمنی تبار باشید با سه ماه اقامت در ارمنستان امکان این وجود دارد که با درخواست اقامت دائم  شما در ارمنستان موافقت شود ولی اگر این شرایط را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق ثبت شرکت در ارمنستان برای مدت نامحدودی شرایط قابل قبول برای درخواست اقامت ارمنستان  خود را فراهم آورید. شما با ثبت شرکت در ارمنستان می توانید بدون مشکل و پس از زمانی حدود 25 روز کاری، اقامت ارمنستان  را به مدت یک سال دریافت کنید و پس از دو الی چهار بار تمدید این اقامت (سه تا پنج سال اقامت در ارمنستان) و دانستن زبان ارمنی (خواندن و نوشتن) درخواست اقامت ارمنستان را به مراجع مربوطه تسلیم کنید.

در مجموع، با دریافت اقامت ارمنستان می توانید مانند شهروند ارمنستان باشید. در کشور ارمنستان  پس از تمدید حداکثر 5 سال از اقامت ارمنستان، می توانید پاسپورت ارمنی دریافت کنید و مانند یک شخصیت ارمنی با دنیای بیرون ارتباط  برقرار کنید.خارجیان متقاضی دریافت اقامت ارمنستان،پس از اتمام 2 روز از ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت مدارک ثبت،توسط وکلای ما مراحل دریافت اقامتشان انجام میگیرد.مزایای اخذ پاسپورت و اقامت ارمنستان ، تردد در بیشتر کشورهای اروپا و آمریکا (پس از درخواست صدور روادید) و ورود به خاک کشورها بدون اخذ ویزا می باشد.متقاضیان اخذ اقامت از کشور ارمنستان میتوانند براحتی با ثبت شرکت در ارمنستان از اقامت ارمنستان نیز استفاده نمایند.برخی از مواردی که در زمینه اخذ اقامت ارمنستان وجود دارد توانایی انجام کار بدون محدودیت ، توانایی تحصیل رایگان ، توانایی ثبت شرکت تجاری و خدماتی ، قابلیت افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از کلیه امکانات رفاه اجتماعی همانند یک شهروند ارمنی میباشد. از بزرگترین مزایای دریافت اقامت ارمنستان نسبت به سایر کشورها که صاحب آمار بالای مهاجرتی از طرف ایران هستند این است که مهاچران ایرانی توسط خدمات مهاجرتی موسسه  ما ، براحتی و به صورت قطعی پس از گذشت زمانی کوتاه صاحب اقامت دائم ارمنستان خواهند شد. اقامت در ارمنستان حضور متقاضیان یکبار برای انجام معاینات پزشکی(عدم اعتیاد)در کشور ارمنستان ضروری است.

فقط از طریق راه های زیر می توان اقامت ارمنستان دریافت نمود :

اول : اقامت از طریق ثبت شرکت ( بهترین و کوتاه ترین راه )

کسانی که در ارمنستان شرکت ثبت کنند ( تا پایان سال 1392 فقط و فقط 1000 دلار آمریکا ) می توانند پس از 24 روز کاری از اداره پلیس این کشور اقامت موقت یک ساله دریافت کنند ( با هزینه جداگانه 250 دلار برای هر نفر که باید مستقیم برای اداره پلیس واریز شود + حدود 20 دلار نیز برای آرمایشات ایدز و هپاتیت هر نفر که باید به بیمارستان پرداخت شود . البته باید دقت کنید که اداره پلیس ارمنستان از مجموعه ما جداست و ما به صورت کامل کار شما را انجام می دهیم و پاسخ آن ها با تصمیم خود آن ها است ! آن ها برای وضع قوانین جدید و... از ما و از هیچ فرد یا شرکت دیگری اجازه نمی گیرند) اقامت در ارمنستان و در صورت صحت دفاتر مالیاتی و عدم سوء رفتار یا سابقه در مدت سال اول موفق به دریافت کارت اقامت یک ساله جدید خواهند شد . پس از دو سال استفاده از اقامت یک ساله دولت ارمنستان به شما اقامت 5 ساله خواهد داد که به هیچ عنوان به معنی پاسپورت ارمنی یا ارمنی شدن و یا تابعیت دوم اخذ کردن شما نیست !

اما ممکن است به شما در این زمان اجازه اقدام برای اخذ پاسپورت بدهند که 100% بستگی به قوانین کشور ارمنستان در آن موقع و شرایط شما دارد و دولت ارمنستان در رد یا قبول هر پیشنهادی مستقل از هر شرکت یا فرد یا گروهی عمل خواهد کرد !

اقامت پنج ساله به شما اجازه خواهد داد در کشور ارمنستان با آرامش کار کنید و هر 5 سال یک بار اقامت خود را تمدید کنید . می توانید به دفعات وارد و خارج خاک ارمنستان شوید و ویزا نگیرید . در ایران از شما عوارض خروج ار کشور نمی گیرند . بانک ها با شما مانند شهروندان ارمنی رفتار می کنند و حتی ممکن است بتوانید وام بگیرید . می توانید خانه بخرید و ... اما هیچ کشور ثالثی برای شما تابعیتی به جزء تابعیت ایرانی قایل نیست !

دوم : اقامت از طریق دانشجوئی

که پس از ثبت نام کامل در دانشگاه و پرداخت کامل شهریه یک ترم دانشگاه برای شما درخواست اقامت یک ساله می کند و این اقامت به صورت سال به سال تمدید می شود . برای آگاهای از خدمات ما به متقاضیان تحصیل در ارمنستان اینجا کلیک کنید .

سوم : از طریق خرید ملک

شما می توانید پس از خرید ملک در ارمنستان برای خود و اعضاء خانواده خودتان درخواست کارت اقامت یک ساله بدهبد و دولت ارمنستان در صورت عدم سوء رفتار از جانب شما این اقامت را سال به سال تمدید خواهد کرد . پایه و اساس کار گروه ما  از ابتدا بر صداقت و راستگویی استوار بوده است و بر همین اساس باید صادقانه بگوییم که کماکان به نظر ما برای ایرانی ها همیشه خرید ملک در ایران به صرفه تر و مطمئن تر است ! دلیل این ادعای ما ساده و روشن است و عبارت است از دلایل زیر :

دلیل اول : اگر نیت شما اخذ اقامت است خوب چه دلیلی دارد وقتی می شود با مبلغ اندکی با گروه ما در ارمنستان شرکت ثبت کرد  شما حداقل 50000 دلار رمایه بی زبان خود را راکد نگاه دارید .

دلیل دوم : ارمنستان کشوری است با تورم کل 7.5% درصد در سال 2012 میلادی ملک در این کشور مانند هرچیز دیگر رشد چشمگیری ندارد !


مطالب مرتبط ( ثبت شرکت و اقامت در ارمنستان ) :

ارمنستان | ثبت شرکت ، اقامت و آشنایی با ارمنستان

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

اقامت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان


راههای اخذ اقامت در ارمنستان ، ثبت شرکت در ارمنستان ، ثبت شرکت در اروپا ، ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت و اخذ اقامت در ارمنستان ، armenia

 وب سایت ثبت شرکت در اروپا

 

سوالات متداول 

 

تلفن دفتر ثبت شرکت

ثبت شرکت در اروپا | ثبت شرکت در ارمنستان | افتتاح حساب بانکی در ارمنستان | ثبت شرکت در انگلستان

اقامت در اروپا | مهاجرت به اروپا | مهاجرت و اقامت در کانادا ، آمریکا ، سوئد ، ایتالیا

با p>Designed and SEO by SUNIC | © 2017europeregister.ir All rights reserved